Papperskorg

258270

PAPPERSKORG, art nouveau, läderimiterad papp med reliefdekor, höjd 51 cm

Slitage och skador

Diverse

Rum 3

Papperskorg

Budhistorik (2 bud)

1387866
1382488

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.