Theo Tobiasse, litografier, 3 st

258269

TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927) (3 st): Komposition, signerad Theo Tobiasse, 6/150, 6/150 resp 6/150, färglitografi, vardera ca 42x58 cm

Rum 5

Budhistorik (5 bud)
1386782
4 200
1385063
1382480
3 600
1382479
1382458
1 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.