Art Nouveau tavla

258268

TRÄSNIDERI, art nouveau, föreställande kvinna med luta, 59x38 cm inkl. ram

Fanérskador och slitage

Diverse

Fack 16

Art Nouveau tavla

Budhistorik (9 bud)
1382659
1386031
750
1382659
550
1385660
550
1382659
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.