Singer pall

258266

SNURRPALL, 1900-talets första hälft, gjutjärn samt eksits, höj- och sänkbar, märkt Singer

Sprickor och slitage

Rum 7

Singer pall

Budhistorik (9 bud)
1387252
1386468
1384241
1384662
1384241
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.