Stolar 4 st art déco

258258

STOLAR, 2 par, 1900-talets första hälft, art déco, valnöt med mahognyfanér, möjligen Frankrike, sits klädd i vinröd plysch med pärlspikning, sitthöjd ca 48-50 cm

Slitage och skador

Rum 14

Stolar 4 st art déco

Budhistorik (10 bud)
1386663
1 800
1387938
1 700
1386663
1 600
1387937
1386663
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.