Hallmöbel jugend

258255

HALLMÖBEL, jugend, mahogny, spegel med fasettslipat glas, paraplyställ, en låda, 11 krokar, höjd 210x110

Slitage och skador

Rum 5

Hallmöbel jugend

Budhistorik (10 bud)
1383983
1 300
1387891
1383983
650
1383176
600
1383158
550

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.