"Poloroid Portfolio" nr 2 Hans Gedda

258246

GEDDA, Hans (1942), 1990, "Poloroid Portfolio" nr 2, innehåller 6 st offsettryck signerade och daterade Gedda -90, detta ex. 151/200, 43x34 cm

Konst, Fotografi

Rum 1

Budhistorik (22 bud)
1387109
9 200
1387298
9 000
1387109
8 800
1387297
8 600
1387109
8 400

Slutpris SEK:
9 200
888 EUR, 1 008 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.