Lennart Rodhe oljemålning

258243

RODHE, Lennart (1916-2005): Mönster, monogramsignerad, olja på duk, 46x42 cm cm

Konst, Måleri

Rum 17

Lennart Rodhe oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1387357
4 200
1387350
1387348
2 600
1386692
1386670
1 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.