Lennart Rodhe blandteknik

258240

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, blandteknik, 53x56 cm; oramad

Smärre hörnveck och kantslitage

Konst, Måleri

Rum 1

Lennart Rodhe blandteknik

Budhistorik (16 bud)
1387147
1387136
1387146
1387136
1 900
1387145
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.