Karmstol barockstil

258232

KARMSTOL, barockstil, 1900-tal, ek, skuren dekor

Slitage,smärre skador på klädsel

Rum 2

Karmstol barockstil

Budhistorik (1 bud)

1386876
2014-08-07 00:19:14

2014-08-07 kl 21:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.