Torbjörn Zetterholm oljemålning

258231

ZETTERHOLM, Torbjörn (född 1921): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Torbjörn Z 1940, olja på duk, 47x65 cm

Krakelyrer

Konst, Måleri

Fack 4

Budhistorik (3 bud)

1383421
1384691
1383421

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.