Kurt Ljungstedt oljemålning

258229

LJUNGSTEDT, Kurt (1894-1963): "Singalesisk fruktbord, Dambulla", signerad Jungstedt, olja på pannå, ca 22x49 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Kurt Ljungstedt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1387172
650
1387277
600
1387172
550
1387276
500
1387172
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.