Josef Ekberg oljemålning

258228

EKBERG, Josef (1877-1945): Gustavsbergs kyrka, monogramsignerad och daterad -96, olja på pappannå, 29x40 cm

Smärre ytskador

Konst, Måleri

Fack 18

Josef Ekberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1387253
1386019
900
1385422
850
1385160
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.