Stolar Karl Johan

258222

STOLAR, 4 st, Karl Johan, björk, med dekor i intarsia

Slitage, fanerskador, renoverade

Rum 12

Stolar Karl Johan

Budhistorik (21 bud)
1387130
2 800
1387085
2 600
1385881
2 400
1387084
1385881
1 800

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.