Skåp 1700-tal

258220

SKRIVSKÅP, 1700-talets mitt, 2-delat, behandlad furu, skåpspar med bakomliggande inredning i form av hyllplan, snedklaff med inredning i form av lådor

Senare beslag, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 7

Skåp 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
1387168
4 400
1387167
4 200
1387166
1387166
3 400
1386102
3 200

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.