Kista 1800-tal

258210

KISTA, 1800-tal, bemålad dekor av blomster, beslag i smide, på kulfötter, originallås, nyckel medföljer, höjd 53, 96x57 cm

Slitage, senare bemålning

Möbler, Diverse

Rum 11

Kista 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
1386930
1384779
1386218
1384779
950
1386217
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.