Adriani färgserigrafi

258208

ADRIANI (Italien, född 1943): Komposition, signerad och daterad -72, 46/130, färgserigrafi, 70x50 cm

Fack 15

Adriani färgserigrafi
Budhistorik (2 bud)

1386959
1383235

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.