Börje Frykemstam oljemålning

258205

FRYKENSTAM, Börje (född 1936): Östermalmstorg, Stockholm, signerad Frykenstam, olja på duk, ca 38x46 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Börje Frykemstam oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1387154
900
1387152
850
1387149
1386018
750
1387148
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.