Sekretär björkfaner

258204

SEKRETÄR, 1800-tal, björkfaner, höjd 108, 82x45 cm

Ytslitage, repor, nyckel saknas

Rum 11

Sekretär björkfaner

Budhistorik (16 bud)
1387322
1387316
1387319
1387316
950
1387315
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.