Byrå björkfaner

258200

BYRÅ, björkfaner, 1800-tal, med kolonnetter, höjd 87, 87x48 cm; nyckel finns

Slitage, fanerskador

Rum 12

Byrå björkfaner

Budhistorik (11 bud)
1384801
3 200
1384120
1383732
2 800
1383680
2 600
1383663
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.