Einar Wallqvist blyertsteckning

258199

WALLQVIST, Einar (1896-1985): Pojkporträtt, signerad och daterad Einar Wallqvist -63, blyerts, ca 25x23 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Budhistorik (34 bud)
1387241
3 200
1387240
1387239
2 800
1387238
2 600
1387237
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.