Ulf Wahlberg färglitografi

258198

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilvrak, signerad Ulf Wahlberg -98, färglitografi, 258/500, bladmått ca 31,5x45,5 cm

Konst

Rum 1

Ulf Wahlberg färglitografi
Budhistorik (8 bud)
1387860
650
1387770
600
1387062
550
1387076
500
1387062
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.