Ulf Wahlberg färglitografi

258197

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilvrak, signerad Ulf Wahlberg -98, 255/500, färglitografi, bladmått ca 31,5x45,5 cm

Rum 1

Ulf Wahlberg färglitografi

Budhistorik (7 bud)
1386818
550
1383723
500
1386817
500
1383723
450
1383014

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.