Golvlampbord

258193

GOLVLAMPBORD, 1900-talets 2:a kvartal, betsad björk, glasad bordsskiva med underliggande dekor av bl a stiliserad människofigur, höjd ca 157 cm

Delvis renoverad/kompletterad, slitage

Belysning

Rum 4

Golvlampbord

Budhistorik (7 bud)
1383986
600
1386874
550
1383986
500
1386001
450
1383986

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.