Lenny Clarhäll skulptur

258192

CLARHÄLL, Lenny (född 1938): Skulptur/stol, bemålat trä i form av omfamnande kvinnofigur, signerad lenny Clarhäll, höjd 149 cm

Bruksslitage, färgbortfall, sprickor

Konst, Skulptur, Diverse

Rum 1

Lenny Clarhäll skulptur

Budhistorik (7 bud)
1386845
2 400
1386761
1 400
1386755
1385621
700
1382798

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.