Sandro Chia etsning

258190

CHIA, Sandro (född 1946): Jason, carborundumetsning tryckt i färger samt handkolorerad, signerad och numrerad Chia 10/50, bladmått 127x97 cm

Kundcenter

Sandro Chia etsning

Budhistorik (18 bud)
1387128
5 400
1387127
5 200
1387077
5 000
1387123
4 800
1387077
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.