Piedestal

258188

PIEDESTAL, sekelskifte 1900, plåt med litograferat tryck, höjd ca 58 cm

Slitage, bucklor

Diverse

Rum 4

Piedestal

Budhistorik (16 bud)
1386858
1386833
950
1385876
900
1386832
900
1385876
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.