Byrå tidigt 1800-tal

258163

BYRÅ, tidigt 1800-tal, furu, mahognyimiterande måleri, skiva med målad imiterad kolmårdsmarmor, höjd 111, 43x115,5 cm

Slitage, nyckel saknas

Rum 4

Byrå tidigt 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1386615
1386597
1385980
1384232

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.