Klaffbord 1800-tal

258162

KLAFFBORD, omkring 1800, idegran, höjd 78, 88x84 cm

Slitage och sprickor

Rum 8

Klaffbord 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
1386605
1386478
1386604
1386478
950
1386603
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.