Mössbord 1800-tal

258161

MÖSSBORD, 1800-talets början, bemålad furu, låda i sargen, höjd 68, 88x54 cm

Slitage

Rum 5

Mössbord 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
1385991
1 600
1386582
1385991
1 400
1386547
1 300
1385991

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.