Spegel gustaviansk stil

258160

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, delvis träskuren dekor, 104x44,5 cm

Slitage

Speglar

Rum 9

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (25 bud)
1386406
1386429
1386406
1386428
1 900
1386406
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.