Stol senempire

258154

STOL, 1800-talets mitt, senempire, mahogny, sitthöjd ca 48 cm

Renoverad, smärre fanérskador

Rum 5

Stol senempire

Budhistorik (9 bud)
1385890
950
1382525
900
1382525
750
1385889
700
1382525
650

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.