Fotbollsspel från Gröna Lund

258148

FOTBOLLSSPEL, 1920-tal, tidigare använt i Gröna Lunds spelhall, fodral i trä med glasad överdel, elektrifierat, höjd 30,5, 116x58 cm

Ej funktionstestat, slitage

Leksaker, Nautica/Technica

Rum 6

Fotbollsspel från Gröna Lund

Budhistorik (19 bud)
1386446
1 700
1385966
1 600
1385966
1 400
1386167
1 300
1385966

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.