Inge Schiöler litografi

258144

SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Skogslandskap, signerad och daterad Inge Schiöler 1969, 345/360, färglitografi, 40x35 cm

Gulnader

Rum 4

Inge Schiöler litografi
Budhistorik (7 bud)
1386678
700
1386511
650
1386676
650
1386511
600
1386329
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.