Reinhold Ljunggren litografi

258143

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006):"Trälövsläge", signerad R. Ljunggren, numrerad 271/310, färglitografi, ca 32x41 cm

Gulnader

Fack 9

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (5 bud)
1386512
500
1386420
450
1386213
1385958
1383842

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.