Reinhold Ljunggren litografi

258142

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Hjalmar binder nät", signerad R. Ljunggren, färglitografi, ca 33x38 cm

Gulnader,

Fack 9

Reinhold Ljunggren litografi
Budhistorik (1 bud)

1383845
2014-08-01 20:58:28

2014-08-06 kl 19:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.