Stig Claesson (Slas) färglitografi

258132

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Motiv från Stadsgården, signerad Stig Claesson, 182/300, litografi, 47x63

Fack 3

Budhistorik (6 bud)
1386525
1386523
850
1386510
1386035
750
1385257
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.