Stig Claesson (Slas) litografi

258131

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Af Chapman, signerad och numrerad 12/20, färglitografi, 47x63 cm

Fack 3

Budhistorik (12 bud)
1386612
1386508
1386611
1 900
1386508
1 800
1386610
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.