Skrivbord jugend

258130

SKRIVBORD, med uppsats, omkring 1900, jugend, fanerat i valnöt, beslag i mässing, höjd 94, 92x57 cm

Ytslitage, nycklar saknas

Rum 4

Skrivbord jugend

Budhistorik (23 bud)
1386600
1 700
1386473
1 600
1386595
1386473
1 400
1386593
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.