Fartygsmodell

258128

FARTYGSMODELL, tremastat örlogsfartyg, föreställande fartyget "Peller", Frankrike, 1900-tal, längd ca 90 cm

Bruksslitage

Nautica/Technica

Rum 7

Fartygsmodell

Budhistorik (6 bud)
1385990
1385989
1385985
1381083
1381082

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.