Rastande sällskap oljemålning

258119

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, med otydlig signatur, rastande sällskap, olja på pannå, 19x29 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Monter 32

Rastande sällskap oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1383140
1381903
1381901
950
1381615

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.