Anders Zorn etsning

258117

ZORN, Anders (1860-1920): Eka, signerad Zorn, etsning, signerad i plåten Zorn 1913, 9x12 cm
Hjert & Hjert 266

Gulnad

Monter 32

Anders Zorn etsning

Budhistorik (6 bud)
1386408
1386092
3 800
1384450
3 600
1383929
1383129

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.