Anders Zorn etsning

258116

ZORN, Anders (1860-1920): "Tre systrar", signerad Zorn, signerad och daterad i plåten Zorn 1913, etsning, 24,4x17,8 cm
LITTERATUR: H&H 268

gulnad

Kundcenter

Anders Zorn etsning

Budhistorik (8 bud)
1386641
5 800
1384519
5 600
1384519
5 400
1382534
5 200
1382534
4 400

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.