Notställ 1800-tal

258107

NOTSTÄLL, 1800-tal, svarvad tredelad pelarfot, höj- och sänkbart, genombruten dekor, minimumhöjd ca 105 cm

Höj- och sänkbara fästet saknas, slitage

Diverse

Rum 2

Notställ 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
1385585
1383472
1 400
1383472
1385166
1383472
750

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.