Sideboard Danmark

258105

SIDEBOARD, 1960/70-tal, Danmark, jakarandafanér, etikettmärkt Bjerringbro, stålunderrede, invändigt med hyllplan, höjd 77, 37x110 cm

Ytslitage

Rum 17

Sideboard Danmark

Budhistorik (5 bud)
1385733
1385678
850
1385576
600
1385030
550
1384655

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.