Oljemålning

258103

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Porträtt av yngling, 17/1800-tal, olja på duk, 27x20 cm

Krackeleringar, dåligt spänd duk, slitage

Konst, Måleri

Monter 7

Oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1385364
1 900
1382120
1 800
1385309
1 700
1382120
1 600
1381208

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.