Väggreliefer i patinerad mässing

258101

VÄGGRELIEFER, 1 par, 1900-tal, patinerad mässing, dekor av änglar bärandes på barn, diameter ca 42 cm

Slitage, något bucklig

Diverse

Rum 3

Budhistorik (1 bud)

1384599
2014-08-03 00:10:18

2014-08-04 kl 19:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.