Stolar

258100

STOLAR, 6 st, 19/2000-tal, körsbär, sits klädd i Josef Frank tyg "Teheran" för firma Svenskt Tenn

Omarbetade, smärre slitage

Rum 4

Stolar

Budhistorik (23 bud)
1385706
5 400
1385703
5 200
1385622
5 000
1385702
5 000
1385622
4 800

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.