Sideboard

258098

SIDEBOARD, teakfanér, 1960-tal, benställning i bok, invändigt med hyllplan och lådor, höjd 126, 160x44 cm

Ytslitage, smärre fläckar

Rum 6

Sideboard

Budhistorik (5 bud)
1385639
900
1385626
1385574
600
1385164
450
1380825

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.