Byrå 1920/30-tal

258094

BYRÅ, 1920/30-tal, Swedish Grace, valnöt, bonad björk m.fl träslag, skiva i röd marmor, numrerad byrå 29/100, beslagen märkta bröderna Miller, höjd 70, 83x41,5 cm

Rum 11

Byrå 1920/30-tal

Budhistorik (16 bud)
1386920
3 600
1386922
3 400
1386920
3 200
1385299
1385298
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.